Dam pracę
INFORMACJA dot. zamieszczania ogłoszeń od 13-10-2014 - NOWE DRUKI
Wpisany przez Administrator   

Dla usprawnienia wprowadzania ogłoszeń DAM PRACĘ oraz SZUKAM PRACY prosimy o przesyłanie wypełnionych DRUKÓW załączonych do niniejszej informacji na adres mailowy  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.     W tytule wiadomości prosimy  wpisać ogłoszenie z dnia (dd-mm-rrrr). Ww. informacja została zamieszczona zgodnie z decyzją Prezydium Izby 

Załączniki:
PlikOpisRozmiar Pliku
Pobierz ten plik (DRUK OGŁOSZENIE DAM PRACĘ.doc)DRUK OGŁOSZENIE DAM PRACĘ.doc 42 Kb
Pobierz ten plik (DRUK OGŁOSZENIE SZKUKAM PRACY.doc)DRUK OGŁOSZENIE SZKUKAM PRACY.doc 42 Kb
Więcej…
 
ogłoszenie
Wpisany przez Administrator   

Apteka w Wilanowie zatrudni MAGISTRA FARMACJI

Oferujemy  dobre warunki pracy i płacy .

Kontakt telefoniczny 602-111-976

 
ogłoszenie
Wpisany przez Administrator   

Apteka w FALENTACH k/Janek gm. Raszyn zatrudni

MAGISTRA FARMACJI (może być również "emeryt")

PRZEWIDYWANY ZWROT KOSZTÓW DOJAZDÓW

Dojazd do apteki od Al. Krakowskiej tel. 601-206-056

 

 
ogłoszenie
Wpisany przez Administrator   

OGŁOSZENIE WARTE UWAGI!!!!!!!!!!!!!!!!

APTEKA NIESIECOWA na OCHOCIE  ZAPRASZA:             MAGISTRÓW FARMACJI

SUPER PRACA W MIŁYM ZESPOLE

CV proszę kierować: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. kontaktowy 504-111-825

 

APTEKA NIESIECOWA w PRUSZKOWIE ZAPRASZA:         MAGISTRÓW FARMACJI i TECHNIKÓW FARMACJI

SUPER PRACA W MIŁYM ZESPOLE

CV proszę kierować: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. kontaktowy 504-111-825

 
ogłoszenie z 4 09 2015 r.
Wpisany przez Administrator   

1)Apteki w lokalizacjach Ciechanów, Glinojeck, Mława, Płońsk, zatrudnią Magistra Farmacji oraz Kierownika Apteki Ilość Wakatów: 8 Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Z dopiskiem w tytule wiadomości Nr ref. OIA/MFKA/09/15

 

2)SZUKAM PRACY:Jestem zainteresowany pracą na stanowisku Kierownika apteki na terenie całej Warszawy od końca września 2015. Posiadam umiejętnści skutecznego kierowania teamem, oszczędnego zarządzania magazynem, sprawnej negocjacji cenowej z przedstawicielami. Dodatkowo swój wysiłek skupiam na utrzymaniu apteki na konkurencyjym poziomie cenowym oraz dbam o relacje z lekarzami z sąsiadujących przychodni. Kontakt Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 

3)Zatrudnimy technika na pół etatu do apteki na Gocławku Os. OstrobramskaCV: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

4)Do nowej Apteki w Warszawie ( okolice Grójecka/Łopuszańska) poszukujemy Magistra,Technika  Farmacji oraz Technika Farmacji na staż. Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

5)Apteka na ul. Grochowskiej (przy Ratuszu Praga Południe) zatrudni od 1.10.2015 magistra farmacji na pełny etat. Kontakt: 22 870 51 69 e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

6)Apteka w ZĄBKACH zatrudni MAGISTRA FARMACJI na godziny ( 2 dni w tygodniu ). Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod nr : 695-194-480.

 

7)Apteka w Warszawie na Woli zatrudni magistra farmacji na ½ lub ¾ etatu. Zgłoszenia proszę kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub kontakt tel. 690 301 425

 

8)Nowo otwarta apteka w Łomiankach zatrudni magistra farmacji na pełen etat. Oferujemy pracę w stabilnej firmie o ugruntownej pozycji na rynku warszawskim. CV proszę wysyłac na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

9)Apteka Farmacja i Uroda , al.Krakowska 110/114 poszukuje magistra i technika farmacji.  CV prosze kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  tel.kontaktowy: 660 772 362

 

10)Bardzo dobrze rozwijająca apteka w Legionowie zatrudni Kierownika Apteki. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w miłym zespole. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

11)Zatrudnię magistra farmacji w aptece całodobowej w Radomiu. Tel 607 721 117

 

12)Nowootwierana apteka w Mińsku Mazowieckim zatrudni KIEROWNIKA APTEKI: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

13)Apteka w Centrum Warszawy zatrudni magistra farmacji na cały etat. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem telefonu: 501103956

 

14)Apteka w Warszawie poszukuje magistra farmacji na dyżury nocne i weekendowe. 

Zainteresowanych proszę o przesyłanie CV na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

15)Apteka w Warszawie (zlokalizowana na terenie Woli) zatrudni technika farmacji z uprawnieniami. Poszukujemy  osoby w trakcie stażu zawodowego dla techników farmacji lub bezpośrednio po zaliczeniu stażu.  tel 0506 474 109, 0518 928 422, CV: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

16)Do Apteki w Warszawie zatrudnimy operatywną, zaangażowaną Panią Magister Farmacji. Mile widziana kandydatka po stażu.  Oferty prosimy kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel 0518 928 422, 0506 474 109

 

17)Prężnie rozwijająca się apteka ogólnodostępna w Grodzisku Mazowieckim zatrudni energicznego magistra farmacji . CV proszę przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

18)Apteka w Grójcu i Warce zatrudni pilnie magistra farmacji. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel.885-553-332

 

19) Apteka na Ursynowie zatrudni samodzielnego mgr farmacji na cały etat. CV proszę przesyłać na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   tel 22 859-03-48

 

20)Apteka  Pomiechówek zatrudni  magistra farm., technika farm.  Dogodny dojazd pociągiem ze stacji W-wa Gdańska, Białołęka, Nowy Dwór Maz. i pośrednich.  Tel. 691026090

 

21)Apteka na Woli zatrudni pilnie magistra farmacji. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

22)Apteka w Otwocku zatrudni technika farmacji na pełen etat po stażu najchętniej od zaraz. Zainteresowane osoby proszę o kontakt  508 721 776

 

23)Apteka w Sannikach (30 km od Płocka i 32 od Sochaczewa) zatrudni magistra farmacji. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego i prace w zgranym zespole. Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

24)Poszukuję magistra farmacji do Apteki otwartej w Łomiankach. Praca na pełen etat 664000665

 

25)Apteka w Dobrem ( Powiat. Mińsk Mazowiecki ) zatrudni : Kierownika Apteki , Magistra Farmacji.  dane do kontaktu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel: 882422100

 

26)Apteka w Warszawie – Żoliborz,  zatrudni magistra i technika farmacji na pełen etat. CV proszę przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

27)Apteka z okolic Płońska,Mławy,Ciechanowa,Glinojecka  zatrudni magistra.Gwarantujemy atrakcyjne formy zatrudnienia, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego. CV proszę wysłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

28)Apteka w Górze Kalwarii zatrudni magistra farmacji  na pełen etat. CV proszę przesłać : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

29)Zatrudnię magistra farmacji na pełen etat ZIELONKA tel 607 176 881

 

30)Magistra farmacji i technika farmacji, po stażu - na etat do apteki w Radomiu  - zatrudnimy. Oferujemy atrakcyjny system wynagradzania oraz premie.Aplikację proszę przesłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

31)Apteka w Międzylesiu od września zatrudni magistra farmacji na pełen etat.Tel.-22-812-07-90

 

32)Apteki w Pruszkowie, Piastowie, Grodzisku i Ursusie zatrudnią techników i magistrów farmacji. Poszukujemy osób młodych, ambitnych i kreatywnych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią aptek. Oferujemy pracę w miłej atmosferze, umowę o pracę i system premiowy. CV prosimy o przesyłanie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

32)Apteka w Warszawie-Ursus zatrudni młodego, kreatywnego technika farmacji. Zapewniamy pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie z energicznym zespołem. Atrakcyjne warunki zatrudnienia + system motywacyjny! CV prosimy przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem URSUS

 

33)Apteka w Garbatce Letnisku zatrudni magistra farmacji z min. dwuletnim doświadczeniem, chętnie po kierunku zielarskim. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i pracę w młodym zespole. Stawiamy na rozwój, kompetencje, oraz umacnianie prestiżu zawodowego. Bazujemy na wartościach takich jak szacunek, uczciwość i troska o współpracowników i  pacjentów. dane do kontaktu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

34)Apteka w Warszawie na Woli zatrudni magistra farmacji na ½ lub ¾ etatu. Zgłoszenia proszę kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub kontakt tel. 690 301 425

 

35)APTEKA W WOŁOMINIE ZATRUDNI MAGISTRA FARMACJI. Aplikacje prosimy przesyłać na adres : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

36)Apteka w Żyrardowie zatrudni MAGISTRA I TECHNIKA FARMACJI. CV proszę przesłać wraz ze zdjęciem na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

37)Apteka w WARSZAWIE – URSUS zatrudni TECHNIKA FARMACJI. Poszukujemy osób energicznych, kontaktowych, lubiących pracę z pacjentem. Oferujemy pracę w przyjaznej, partnerskiej atmosferze w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie. Atrakcyjne warunki zatrudnienia + system motywacyjny! CV prosimy przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem URSUS

 

38)Zatrudnię technika farmacji do pracy w aptece prywatnej. Oferuję samodzielne i wyposażone mieszkanie oraz dobre warunki finansowe. 509852919 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

39)Apteka w Działdowie ( woj. warmińsko - mazurskie) zatrudni mgr farmacji na cały etat. kontakt tel. 695-775-535

 

40)CAŁODOBOWA apteka przy ul. Leszno w Warszawie zatrudni  MAGISTRA FARMACJI.Oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy. Aplikacje prosimy wysyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.    (Tel. 22 632 13 92)

 

41)Apteka w Warszawie (śródmieście) zatrudni magistra i technika Gwarantujemy atrakcyjne formy zatrudnienia, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego. CV proszę wysłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel. 535353879

 

42)Apteka w Radomiu zatrudni kierownika apteki, magistra i technika farmacji. Zapewniamy pracę w dużej, stabilnej firmie i korzystne warunki wynagrodzenia. TEL.  661 611 070, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

43)Zatrudnię mgr Farmacji do Apteki nie sieciowej w Okolicach Ostrołęki. Miła atmosfera w pracy, dobre zarobki, jednozmianowy czas pracy, młody zespół. Praca samodzielna. Możliwość dużego rozwoju zawodowego (specjalizacja, szkolenia, kursy) inwestujemy w pracowników na lata 504-215-643 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

44)Apteka w Warszawie – Żoliborz,  zatrudni magistra i technika farmacji na pełen etat. CV proszę przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

45)Apteka w Radomiu zatrudni magistra farmacji na pełny etat. CV proszę przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  Kontakt: tel. 48-365-54-74

 

46)Apteka w RADZYMINIE zatrudni MAGISTRA FARMACJI oraz TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO.

Oferujemy pracę w stabilnej firmie rodzinnej, na pełny etat - umowa o pracę. Zgłoszenia: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub tel. 608668358

 

47)APTEKA W CENTRUM WARSZAWY ZATRUDNI MGR FARMACJI NA CAŁY ETAT. ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O PRZESYŁANIE CV NA ADRES: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

48)Apteka w Łomiankach zatrudni technika na staż. Proszę przesyłać CV na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

49)Apteka Melissa w Warszawie zatrudni: Magistrów farmacji, Techników farmaceutycznych oraz Stażystów do nowej apteki w dzielnicy Wilanów. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, miłą atmosferę oraz pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie. CV prosimy wysyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

50)Bardzo dobrze rozwijająca apteka w Legionowie zatrudni Kierownika Apteki. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w miłym zespole. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

51)Apteka w Kozienicach zatrudni Kierownika apteki, magistra i technika farmacji. Zapewniamy pracę w dużej, stabilnej firmie i korzystne warunki wynagrodzenia 661 611 070, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

52)Apteka w WARSZAWIE – URSUS zatrudni TECHNIKA FARMACJI. Poszukujemy osób energicznych, kontaktowych, lubiących pracę z pacjentem. Oferujemy pracę w szeregach młodego, zgranego zespołu w przyjaznej, partnerskiej atmosferze. Atrakcyjne warunki zatrudnienia + system motywacyjny! CV prosimy przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem URSUS

 

53)Prywatna Apteka zlokalizowana w  Warszawie dzielnica Marysin poszukuje magistra farmacji do pracy na pełny etat. Mile widziany ponad 5 letni staż pracy. Odpowiedzi proszę kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

54)Apteka na Kabatach blisko stacji metra zatrudni młodego, ambitnego technika farmacji  z doświadczeniem. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę w miłym zespole Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

55)APTEKA W WARSZAWIE-MIĘDZYLESIU ZATRUDNI W PEŁNYM WYMIARZE GODZIN MAGISTRA FARMACJI OFERUJEMY PRACĘ W MIŁYM ZGRANYM MŁODYM ZESPOLE I OFERUJEMY ATRAKCYJNE WARUNKI FINANSOWE TEL. 228120790

 

56)Apteka  Pomiechówek zatrudni  magistra farm., technika farm.  Dogodny dojazd pociągiem ze stacji W-wa Gdańska, Białołęka, Nowy Dwór Maz. i pośrednich.  Tel. 691026090 

 

57)Apteka w Nowym Dworze Maz. zatrudni Magistra Farmacji na etat lub na godziny CV prosimy przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

58)Apteka w Jankach zatrudni magistra Farmacji, techników Farmacji, dermo konsultantki oraz pomoc apteczną. Umowa o pracę, wysokie zarobki, dodatki za dojazdy. Oferty prosimy wysyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

59)Zatrudnię technika farmacji do punktu aptecznego w Cieksynie, znajdującego się 10 km od Nasielska i Nowego Dworu Mazowieckiego.e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub tel.509549050

 

60)Zatrudnię kierownika do prowadzenia apteki w Zwoleniu.   Aplikacje proszę kierować na adres    Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

61)Magister farmacji potrzebny do młodego, ambitnego zespołu. Może być z niewielkim doświadczeniem zawodowym (albo nawet bez), ale koniecznie z pozytywnym nastawieniem do życia i pracy. Oferuję dużo pracy i możliwość rozwoju zawodowego. CV proszę przysłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
ogłoszenie z 2 09 2015 r.
Wpisany przez Administrator   

Apteka w Otwocku przyjmie do pracy na cały etat TECHNIKA FARMACJI po stażu najchętniej od zaraz.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt 508-721-776 lub 22 779-10-63

 
ogłoszenie z 2 09 2015 r.
Wpisany przez Administrator   

1) Apteka Rodzinna zatrudni MAGISTRA FARMACJI oraz  TECHNIKA  w aptece zlokalizowanej w Konstancinie-Jeziorna. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

2) Apteki Rodzinne zatrudnią MAGISTRA FARMACJI oraz TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO w aptekach zlokalizowanych na terenie Warszawy w dzielnicach: Mokotów, Sadyba oraz Wola. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

3) Apteka Rodzinna zatrudni MAGISTRA FARMACJI w aptece zlokalizowanej w ŻYRARDOWIE. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
ogłoszenie z 2 09 2015 r.
Wpisany przez Administrator   

APTEKA zlokalizowana w Warszawie BIELANY zatrudni MAGISTRA FARMACJI !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

telefon 533-767-600

 
ogłoszenie z 1 09 2015 r.
Wpisany przez Administrator   

Apteka w Otwocku (niesieciowa) przyjmie do pracy mgr farm. z min. 5-letnim stażem pracy, uprawnienia kierownicze mile widziane. Oferujemy elastyczne godziny pracy. Aplikację proszę wysłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kontakt telefoniczny 534-994-224

 
ogłoszenie z 27 08 2015 r.
Wpisany przez Administrator   

Apteka w Radomiu zatrudni magistra farmacji na pełny etat. CV proszę przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kontakt: tel. 48-365-54-74

 
ogłoszenie z 26 08 2015 r.
Wpisany przez Administrator   
Apteka w Nowym Dworze Mazowieckim zatrudni na bardzo dobrych warunkach magistra farmacji. Tel kont 501264205
 
ogłoszenie z 26 08 2015 r.
Wpisany przez Administrator   
Apteka na Pradze poszukuje Kierownika. Osoby otwarte, kreatywne, umiejące zarządzać Personelem, magazynem oraz chcące się rozwijać w swoim zawodzie zapraszamy do wysłania swojego CV na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
ogłoszenie z 26 08 2015 r.
Wpisany przez Administrator   
Apteka w Wilanowie zatrudni techników farmacji Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
ogłoszenie z 26 08 2015 r.
Wpisany przez Administrator   

Apteka NIESIECIOWA w WILANOWIE zatrudni MAGISTRA FARMACJI na pełen etat

CV: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
ogłoszenie z 26 08 2015 r.
Wpisany przez Administrator   

Apteka w Warszawie poszukuje magistra farmacji na dyżury nocne i weekendowe. Zainteresowanych proszę o przesyłanie CV na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
ogłoszenie z 26 08 2015 r.
Wpisany przez Administrator   

Apteka w SOCHACZEWIE zatrudni TECHNIKÓW FARMACJI, również STAŻYSTÓW. Zapewniamy ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, oraz ZNAKOMITE warunki pracy. Prosimy o kontakt na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
ogłoszenie z 26 08 2015 r.
Wpisany przez Administrator   

Apteka w Garbatce Letnisku zatrudni magistra farmacji z min. dwuletnim doświadczeniem, chętnie po kierunku zielarskim. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i pracę w młodym zespole. Stawiamy na rozwój, kompetencje, oraz umacnianie prestiżu zawodowego. Bazujemy na wartościach takich jak szacunek, uczciwość i troska o współpracowników i  pacjentów.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
ogłoszenie z 26 08 2015 r.
Wpisany przez Administrator   

Apteka na Zaciszu poszukuje kontaktowego i życzliwego farmaceuty na cały etat od 01 września. Oferujemy pracę w miłym i zgranym zespole. 501-013-611

 
ogłoszenie z 26 08 2015 r.
Wpisany przez Administrator   

Apteka w Warszawie na Woli zatrudni magistra farmacji na ½ lub ¾ etatu. Zgłoszenia proszę kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub kontakt tel. 690 301 425

 
ogłoszenie z 26 08 2015 r.
Wpisany przez Administrator   

Apteka na Bielanach zatrudni magistra farmacji. Oferujemy pracę w miłym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
ogłoszenie z 26 08 2015 r.
Wpisany przez Administrator   

Apteka w CH Targówek ul. Głębocka 15 w Warszawie zatrudni magistra farmacji na dyżury (sobota-niedziela) Dane do kontaktu: tel. 22 675-84-38  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
ogłoszenie z 26 08 2015 r.
Wpisany przez Administrator   

Apteka w Warszawie zatrudni Kierownika, magistra Farmacji oraz techników Farmacji. Umowa o pracę, wysokie zarobki, dodatki za dojazdy. Oferty prosimy wysyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
ogłoszenie z 26 08 2015 r.
Wpisany przez Administrator   

Apteka w Sochaczewie zatrudni technika farmacji po stażu na pełen etat. CV proszę przesyłać pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
ogłoszenie z 26 08 2015 r.
Wpisany przez Administrator   

Apteka na Ursynowie zatrudni magistra farmacji na cały etat, atrakcyjne warunki,  praca w zgranym zespole. 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   226439561

 
ogłoszenie z 26 08 2015 r.
Wpisany przez Administrator   

Apteka w Warszawie zatrudni operatywnego, zaangażowanego technika farmacji lub w końcowej fazie stażu zawodowego. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 0518 928 422, 506 474 109 CV: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
ogłoszenie z 26 08 2015 r.
Wpisany przez Administrator   

1. Apteka w Warszawie (zlokalizowana na terenie Woli) zatrudni technika farmacji.  Poszukujemy również kandydatki w trakcie stażu zawodowego dla techników farmacji lub bezpośrednio po zaliczeniu stażu. tel 0506 474 109, 0518 928 422, CV: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 2. Do Apteki w Warszawie zatrudnimy operatywną, zaangażowaną Panią Magister Farmacji.Mile widziana kandydatka po stażu. Oferty prosimy przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel:0518 928 422, 0506 474 109

 
ogłoszenie z 26 08 2015 r.
Wpisany przez Administrator   

APTEKA W WARSZAWIE POSZUKUJE KIEROWNIKA. OFERUJEMY PRACĘ W MŁODYM ZESPOLE, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ KOSMETYKÓW. DOBRE WARUNKI ZATRUDNIENIA. 

 
ogłoszenie z 26 08 2015 r.
Wpisany przez Administrator   

Apteka w Pruszkowie zatrudni MAGISTRA FARMACJI na atrakcyjnych warunkach

tel. 605302031

 
ogłoszenie z 24 08 2015 r.
Wpisany przez Administrator   

Apteka na Zaciszu poszukuje kontaktowego i życzliwego farmaceuty na cały etat od 1 września br.  Oferujemy pracę w miłym i zgranym zespole

dane do kontaktu 501013611


 
ogłoszenie z 21 08 2015 r.
Wpisany przez Administrator   

Apteka /nie sieciowa/ w Falentach k/Janek gm.Raszyn zatrudni magistra farmacji na pełen lub 3/4 etatu.

tel. 601206056
 
ogłoszenie z 21 08 2015 r.
Wpisany przez Administrator   

Apteka w Sochaczewie zatrudni technika farmacji po stażu na pełen etat. CV proszę przesyłać pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 8